Każdy rodzic wie, że zapewniając swojej córeczce kreatywne i mądre wychowanie, trzeba zainwestować w zabawę. Podstawowym produktem jest lalka, a pod proponowanymi rodzajami nowoczesnych lalek uginają się dzisiaj półki wszystkich sklepów z zabawkami. Jak spośród bogatej, kolorowej oferty wybrać tę najlepszą? Co przyniesie dziecku radość, a jednocześnie sprawi, że będzie rozwijał swoją wyobraźnię? Czy istnieją lalki, które można dostosować do różnego wieku?

LALKI NINES – HISZPAŃSKA KREATYWNOŚĆ

Pochodzące z Hiszpanii lalki Nines są wykonywane ręcznie i na rynku znajdują się już od ponad 20 lat. Wykorzystywane przy produkcji materiały są wysokiej jakości, przetestowane i dostosowane do wszystkich norm praw europejskich. Dzięki temu dziecięca zabawa może być nie tylko twórcza, ale przede wszystkim bezpieczna! Technologiczne rozwiązania, bogate w wielość elementów i elektryczne wyposażenie nie zawsze wiąże się z komfortem i beztroską. W przypadku lalek Nines nie ryzykujesz zdrowiem ani życiem dziecka. Każda z lalek przygotowana została z myślą o konkretnej grupie wiekowej i zadaniu jakie ma spełniać. Dzięki temu wymyślono lalki zarówno dla małych dziewczynek, jak i tych wchodzących w etap młodzieżowy. Postawiono zarówno na prostotę, jak i mechaniczność – zastosowano ją w przypadku zabawek dla starszych dzieci.

IDEALNE DOSTOSOWANIE

Co wyróżnia lalki Nines? Szeroka gama rodzajów, dzięki której z powodzeniem wybierzesz tę najlepszą. Różne kolory skóry, różne rasy, kolorowe ubranka i przeznaczenie – oprócz tradycyjnych lalek do zabawy wyzwalające opiekuńcze odruchy, stworzono też hiszpańskie lalki niemowlaki, przystosowane np. do kąpieli. Miękkie i przyjemne materiały ubranek są jedną z podstawowych cech Nines. Jest nią wysoka jakość, priorytetowa i gwarantująca dziecku angażującą, długą zabawę. Z czułością, pomysłowością i pokładami twórczego myślenia!

NAJWAŻNIEJSZE SĄ SZCZEGÓŁY

Każdego roku lalki Nines pojawiają się na rynku w nowo zaprojektowanych wzorach, w których każdy detal został szczegółowo przemyślany. To nie tylko okazja do poszerzenia zbiorów i kolekcji, ale też estetycznych przeżyć, które zapewnia hiszpański gatunek. Lalki Nines coraz częściej wprowadzane są jako element designu. Dziecko nie tylko bawi się, ale również dekoruje pokój poszczególnymi przedstawicielkami krajów. Uczy się tolerancji i otwartości na inność, która wraz z dojrzewaniem stanie się wartością, a nie zagrożeniem. To ważne, by od najmłodszych lat dziecko poprzez zabawę i wybierane produkty mogło jednocześnie kształtować w sobie najlepsze cechy.

DOCENIANE NA ŚWIECIE

Co specjalnego jest w lalkach Nines? Oprócz wysokiej jakości i dbałości o detale, lalki Nines cieszą się popularnością na całym świecie. Pojawiają się na międzynarodowych targach i podbijają serca nie tylko dzieci, ale i rodziców. Różnego rodzaju wzory i pomysłu projektantów łączą w sobie zarówno to, co tradycyjne, jak i to co nowoczesne. Współczesna estetyka miesza się z ponadczasową prostotą, dzięki czemu lalki Nines nie stracą na zainteresowaniu.