Okres niemowlęcy to wyjątkowy czas zarówno dla maluszka, jak i rodziców. W tym okresie dziecko bardzo szybko się rozwija i nabywa nowych umiejętności niemal z dnia na dzień. Dlatego niezwykle ważne jest w tym okresie zadbanie o stworzenie idealnych warunków do poznawania świata. Kluczowe są tutaj zabawki wysokiej jakości, które zapewnią bezpieczną, kreatywną zabawę. A takie właśnie są zabawki firmy Metoo.

Jaka powinna być idealna zabawka dla niemowlaka?

Dla małego dziecka najistotniejsze jest zaspokojenie podstawowych potrzeb organizmu. Najważniejsze jest jedzenie, spanie oraz bliskość mamy i taty. Kiedy zadbamy o te kluczowe kwestie możemy przejść do zapewnienia maluszkowi warunków do poznawania otaczającego świata. Najlepiej zadbać o to, aby przestrzeń była przytulna, cicha oraz przede wszystkim bezpieczna. Kiedy niemowlę zaczyna przemieszczać się oraz raczkować, przestrzeń należy zorganizować tak, aby wszystko w zasięgu małych rączek nie stwarzało żadnego zagrożenia. Lalki Metoo produkowane z pluszu i bawełny, są w pełni bezpieczne dla naszego maluszka.

O czym warto pamiętać wybierając zabawki?

  1. Zabawki, które zapewnimy maluszkowi nie muszą być głośne. Będzie to irytujące dla rodziców, a dodatkowo może zbytnio pobudzać maluszka.
  2. Bardzo dobrym wyborem są drewniane zabawki oraz miłe w dotyku materiały.
  3. Należy pamiętać, że niemowlę bardzo szybko zaczyna poznawać świat wkładając przedmioty do buzi. Dlatego niezwykle ważna jest jakość oferowanych zabawek.
  4. Materiały, których użyto do ich wykonania powinny posiadać niezbędne atesty oraz certyfikaty. Musimy mieć pewność, że maluch nie zrobi sobie krzywdy podczas zabawy.
  5. Oprócz tego kupując zabawki, chcemy aby ładnie wkomponowały się w dziecięcą przestrzeń. Nie mogą one zagracać ani przytłaczać pokoiku. Wtedy zamiast cieszyć będziemy chcieli jak najszybciej je ukryć, aby nie przeszkadzały nam w codziennych czynnościach. Lalka Metoo w rozmiarze XL jest estetyczna i dobrze wpasowuje się jako dekoracja pokoju.

Co oferują niemowlakom oraz rodzicom zabawki Metoo?

Zabawki Metoo są bardzo częstym wyborem jeśli chodzi o rodziców na całym świecie. Piękne wzornictwo oraz oryginalne elementy to powody, dla których te zabawki zyskały zaufanie oraz miłość zarówno dzieci oraz rodziców. Piękne, pastelowe kolory nadają uroku oraz bajecznego klimatu w dziecięcym pokoiku. Przytulanki, wykonane z mięciutkiego pluszu zachęcają do ciągłej zabawy i przytulania. Zarówno lalki, jak i inne zabawki i akcesoria zostały stworzone z zachowaniem najwyższych standardów jeśli chodzi o bezpieczeństwo nawet najmniejszych pociech.
Wyjątkowe lalki, jakie oferuje Metoo są nie tylko ulubionymi przytulankami, ale podstawą dekoracji, gdziekolwiek się nie pojawią. Świetnie wpisują się w modny, skandynawski wystrój pokoików dziecięcych. Mają one niepowtarzalny urok, który sprawia, że są ulubioną zabawką wielu dzieci.
Bajkowa kraina Metoo oferuje również inne pluszaki, takie jak łobuzerska panda, czy słodka koala i cukierkowe jednorożce. Jeśli chcemy nadać im wyjątkowego charakteru możemy odpowiednio spersonalizować pluszaka, co sprawi, że zostanie on ukochaną zabawką i pamiątką na długie lata. Wysoka jakość materiału sprawi, że bez problemu zachowamy jego nienaruszony, bardzo dobry stan na długi czas.