Lalki, a właściwie pluszaki Metoo to niewątpliwie bardzo popularne maskotki w ostatnim roku. Jako, że mamy już koniec października, i do Świąt Bożego Narodzenia zostały tylko dwa miesiące postanowiłam napisać artykuł odnośnie laleczek Metoo. Gorąco je polecam jako prezent pod choinkę dla dzieci w wieku 0 – 8 lat. Zaczynajmy 😉

Cechy lalek Metoo

Śpiąca lalka z długimi uszami na pewno jest już znana wszystkim miłośnikom maskotek. Rodzinka pluszowych zabawek Metoo jest całkiem spora i ciągle się powiększa. Wszystkie lalki Metoo dostępne są w różnych rozmiarach: od serii mini Metoo, które mają około 15cm, poprzez laleczki 30cm, aż do rozmiaru XL. Lalki Metoo w największym rozmiarze to nawet 70cm mięciutkiej zabawki, do której można się tulić bez końca. A to dzięki wysokiej jakości materiałów: ubranka i ciało laleczki są uszyte z pluszowego poliestru, który jest bardzo miły w dotyku. Natomiast wewnątrz maskotka jest wypełniona w stu procentach bawełną, która jest elastyczna. Co bardziej zainteresuje zatroskanych rodziców, to fakt, że materiały są bezpieczne dla naszych dzieci. I choć większość maskotek szyta jest w Chinach to zadbano o europejskie normy i certyfikaty.

Te lalki już znamy

Wśród popularnych lalek, które oferuje marka Metoo należy wymienić pluszaki z serii:

  • Metoo Koala i Panda – to urocze jedne z popularniejszych maskotek tego prducenta. Laleczki mają na wokół głowy czapeczki właśnie przypominające zwierzątka pandę i koalę, stąd wzięły się ich nazwy.
  • Angela Doll – to chyba najbardziej rozpoznawalna laleczka Metoo, przedstawiająca dziewczynkę która słodko śpi i ma zamknięte oczka. To świetny pluszak, który pomoże nam w usypianiu naszych dzieci.
  • Metoo Lion, Racoon, Cat – to kolekcja z 2017 roku, po którą dzieciaki chętnie sięgały na sklepowych pułkach. W języku polskim to po prostu odpowiednio Metoo Lew, Szop i Kot, czyli kolejne przebranka lalek przedstawiające zwierzątka.

Jaka lalka na święta w 2018 roku?

No właśnie, a co w takim razie na nadchodzące święta w tym roku? Jeżeli Wasze dziecko ma już którąś lalkę z wyżej przedstawionych, lub jego znajomi taką mają, to poniżej zaprezentuję maskotki, które przyciągnęły moją uwagę:

  • Forest Friends – czyli Leśni przyjaciele. Lalki Metoo z tej serii idealnie pasują do nastroju świąt, ponieważ pluszaki te, to urocze laleczki z czapkami w kształcie jelonka. W odróżnieniu od innych lalek mają małe uszy i małe rogi.
  • Metoo Candy – czyli Cukierkowa Laleczka Metoo. Skąd taka nazwa? Przytulanka ma śmieszne nakrycie głowy w kształcie różowego wielkiego cukierka. Dodatkowo na kolorowym żółto-zielonym brzuszku także ma wyszytego cukiereczka. Lalkę w rozmiarach 45cm znajdziemy już w granicach 50 złotych.
  • Super bohater Metoo to kolejny faworyt tego roku. Laleczka Metoo ma aż 50cm wysokości, i na pewno każdy chłopczyk weźmie go do swojej drużyny w walce ze złem ;). To stróż dziecięcego snu, a pomimo swoich rozmiarów jest bardzo lekki. Ze swoją peleryną i szarą maską przypomina nieco Batmana.

Specjalnie na początku piszę angielską nazwę, żeby łatwiej było Wam znaleźć ulubionego pluszaka. Jak widzicie wybór jest spory. Głęboko wierzę, że jeśli obdarujecie swoje dziecko zabawką Metoo, to będzie udany prezent tego roku.