Angela, Koala, oraz Panda- to trzy lalki przytulanki ze słodkimi twarzyczkami i dużymi uszami. Są miękkie, pełne uroku i wdzięku. Zabawki te, nie tylko służą do zabawy, ale są także świetną ozdobą dziecięcego pokoiku.

Lalki Metoo to urocze pluszowe postacie, które podbiły serca dzieci na całym świecie. Na czym polega ich fenomen i skąd się tak na prawdę wzięły?

Metoo to marka, która tworzy piękne, pluszowe lalki, oraz akcesoria dla dzieci. Pluszowe lalki Metoo, pojawiły się w Polsce już kilka lat temu, jednak początkowo były dość drogie. Pierwsza pojawiła się Angela w szarej sukience, z długimi króliczymi uszkami- niesamowicie urocza i elegancka. Angelę można kupić w sukienkach różnego koloru, dzięki czemu można stworzyć kolekcję króliczych przyjaciółek. Po niej pojawiła się kolekcja Keppel, z pluszowymi Pandą i Koalą. Oprócz wspomnianych postaci, możemy nabyć również lalki Misie, Sarenki, Jelonki, Renifery i Kotki. Przytulanki od Metoo pokochały dzieci, za to, że są miłe, mięciutkie, gdyż są wykonane z delikatnego pluszu i pięknie wyróżniają się na tle innych zabawek. Oficjalnym dystrybutorem w Polsce są lalkametoo.pl , oraz domlalek.pl, gdzie znajdziemy szeroką gamę produktów z metką Metoo.

Dlaczego lalki Metoo są popularne?

Wszystkie zabawki Metoo wytworzone są z miękkich, tekstylnych materiałów, które łatwo wziąć do ręki. Ponadto, zabawki te są niezwykle kolorowe i urocze, dlatego najmłodsi bardzo chętnie je wybierają. Dzięki tak ślicznym laleczkom dzieci łatwiej zasypiają tuląc się do nich. Każdy rodzic wie, jak dużą rolę zabawki odgrywają w życiu dziecka. Ukochana lala może towarzyszyć dziecku nawet przez kilka lat. Dodaje mu wówczas otuchy, odwagi i towarzyszy podczas odkrywania świata. Warto więc, aby pierwszy, pluszowy przyjaciel był tak niezwykły, jak Metoo lalki. Z tymi pluszowymi zabawkami świat może wydać się jeszcze piękniejszy. Trzeba także podkreślić, że wszystkie produkty Metoo posiadają oznaczenie CE, które oznacza pełne bezpieczeństwo zdrowia oraz środowiska. Nie musimy więc obawiać się, że z tą zabawką naszemu dziecku stanie się jakaś krzywda. Ponadto, wykonano je z bezpiecznego i przyjemnego materiału, dlatego bez problemu można je prać w pralce. To przydatna możliwość, ponieważ lalki Metoo występują nie tylko w roli lalek-przytulanek, ale i plecaczków. Możliwa jest także personalizacja lalek.

Dobry wybór dla dziecka

Cóż, naprawdę trudno się dziwić, że te śpiące, uszate zabawki zdobyły serca nie tylko dzieci, ale także rodziców – i to na całym świecie. Są przemiłe, delikatne, występują w różnych rozmiarach- od kruszynek po giganty. Mogą więc być idealnym prezentem dla dzieci w każdym wieku, od niemowlaka do starszaka. Starsze dzieciaki docenią nie tylko jej przyjazność, ale i walory estetyczne, czyli pastelowe kolory i cudowne zestawienie różu z szarością. Metoo jest śliczna, dlatego jest super ozdobą pokoju. Lalkami można się opiekować, wozić w wózeczku, przytulać, układać do snu i szeptać tajemnice do uszka. To absolutny must have do dziecięcego pokoju.